ZAPROSZENIA

 • Spotkanie z Grzegorzem Łubczykiem

Zaproszenie

23 maja o godz. 16:00 zapraszamy do Biblioteki WSZOP na spotkanie wokół biografii Henryka Sławika i Józsefa Antalla, które poprowadzi Grzegorz Łubczyk – wybitny znawca obu postaci i stosunków polsko-węgierskich.

W ramach spotkania zaplanowano seans filmu „Życie na krawędzi. Henryk Sławik-József Antall senior”, a także promocję książek Grzegorza Łubczyka poświęconych Sławikowi i Antallowi.

Grzegorz Łubczyk jest autorem licznych publikacji książkowych i prasowych oraz byłym ambasadorem RP na Węgrzech. Za swoją działalność odznaczony został Krzyżem Średnim Orderu Zasługi Republiki Węgierskiej z Gwiazdą.

Film „Życie na krawędzi” to poruszająca opowieść o niezwykłym Polaku i równie niezwykłym Węgrze z okresu II wojny światowej. Bohaterami fabularyzowanego dokumentu są: prezes Komitetu Obywatelskiego do Spraw Opieki nad Polskimi Uchodźcami na Węgrzech – HENRYK SŁAWIK (Krzysztof Globisz) i oddany Polakom ich opiekun z ramienia władz węgierskich – JÓZSEF ANTALL senior (Olgierd Łukaszewicz), którego nasi rodacy nazwali „Ojczulkiem Polaków”. W postać Krysi, 14-letniej córki Sławika, udanie wcieliła się Marysia Marciniak, uczennica z Ochoty, a mieszkańcami słynnego sierocińca dzieci żydowskich w naddunajskim Vácu są dzieci z Parafii pw. Opatrzności Bożej na Ochocie z ks. Tadeuszem Aleksandrowiczem w roli ks. Pála Boharcsika. Klimat zaś swoistej zadumy i refleksji jest dziełem narratora tej filmowej opowieści – Piotra Fronczewskiego.

Ta dramatyczna, a jednocześnie jakże piękna z moralnego punktu widzenia historia męskiej przyjaźni ukazana została na tle bezprecedensowej pomocy, udzielonej ponad 120 tysiącom naszych rodaków przez władze Królestwa Węgier i zwykłych Węgrów po napaści Stalina na Polskę 17 września ' 39. Zadania i wyzwania, które stanęły przed Sławikiem i Antallem wymagały od nich, głównych bohaterów filmu, nieustannego balansowania... na krawędzi życia i śmierci.

Producentem filmu jest Fundacja DOBRE WIEŚCI (2014), a głównym sponsorem Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicachul. Bankowa 840-007 Katowice+48 32 355 97 70+48 32 258 92 64

 • AKCJA „Jak nie czytam, jak czytam”

W dniu 6 czerwca 2019 r. o godz. 12.00 na katowickim Rynku będzie miał miejsce happening czytelniczy – IV katowickiej edycji ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Informacja

 • PROJEKT "KUŹNIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH"

Plakat

Zobacz więcej informacji...

 • Dzień Otwarty CINiB

Zobacz informację...

 

 • STRATEGICZNO - EKONOMICZNE GRY ZESPOŁOWE

Szanowni Państwo zapraszamy na: 

I. STRATEGICZNO - EKONOMICZNE GRY ZESPOŁOWE, JAKO ELEMENT SZKOLNEGO DORADZTWA ZAWODOWEGO 
Termin: 08.05.2019 godz. 14:00 - 17:00 Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach , 
ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 7 

NIEODPŁATNE 

ADRESACI: szkolni doradcy zawodowi w szkołach podstawowych (kl.VII-VIII) 
oraz w szkołach ponadpodstawowych, nauczyciele realizujący zagadnienia doradztwa zawodowego na swoich przedmiotach i zajęciach 

PROGRAM: 
I. Wykorzystanie gier: 
1.„Chłopska szkoła biznesu" 
2. „Magneto" 
w celu określenia predyspozycji przedsiębiorczych, negocjacyjnych, strategicznych oraz ról przyjmowanych w grupie
II. Ćwiczenia i testy pozwalające na określenie ról grupowych, strategii itp. 

Zapisy wyłącznie on-line: https://womkat.edu.pl/pl/Aktualnosci/?id=208463/  

II. MOBILNOŚĆ, PARTNERSTWA, INNOWACJE – PODNOSZENIE KWALIFIKACJI 
I UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH 

Termin: 15.05.2019 godz. 14:30 - 17:00 Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach , ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 7 

NIEODPŁATNE 

ADRESACI: doradcy zawodowi w różnych typach szkół i placówek, kadra kierownicza oraz nauczyciele szkół ponadpodstawowych 

Korzyści dla uczestnika: Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób skorzystać z programów oferowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i jak to może wpłynąć na podniesienie jakości pracy szkół, szczególnie w kontekście przygotowania młodych ludzi do dalszego kształtowania własnej ścieżki rozwoju. Ponadto będzie możliwość porozmawiać 
i dopytać o szczegóły pracowników FRSE. 
Po szkoleniu uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenia doskonalenia zawodowego. 

PROGRAM
14.30 -15.30 Otwarcie konferencji Mobilność, partnerstwa, innowacje – w jaki sposób FRSE wspiera kadrę dydaktyczną szkół i placówek oświatowych oraz uczniów w podnoszeniu kwalifikacji i umiejętności zawodowych. 
15.30 -16.00 Mobilność zawodowa nauczycieli: kursy doskonalenia zawodowego, job shadowing – warsztat praktyczny. 
16.00 – 16.15 Przerwa 
16.15 – 17.00 Portfolio Europass i jego rola w podnoszeniu jakości form doskonalenia zawodowego. Wykorzystanie narzędzi z zakresu doradztwa zawodowego – pakiet edukacyjny „Papiery do kariery”. 

Zapisy wyłącznie on-line: https://womkat.edu.pl/pl/Aktualnosci/?id=212135/  
Serdecznie zapraszamy! 

 • Szkolenia "Moja Europa"

Zaproszenie

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniach prosimy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 • KONFERENCJA w SKANSENIE

Zaproszenie

 • KONFERENCJA "Młodzi w świecie nowoczesnych technologii"

Zaproszenie

 • ZAPROSZENIE NA WOLONTARIAT

18 maja 2019 roku Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” organizuje VIII edycję Gry Miejskiej pod hasłem „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II NASZYM PRZEWODNIKIEM” w Katowicach, w Parku Kościuszki.

Z tej okazji poszukujemy na ten dzień wolontariuszy, którzy zechcieliby poświęcić swój czas i siły na wspólną zabawę z uczestnikami. Zadaniem wolontariusza będzie pomoc w przeprowadzaniu konkurencji i zadań dla uczestników w wyznaczonych punktach, do których docierać będą drużyny. Każdy wolontariusz otrzyma stosowne zaświadczenie o odbytym wolontariacie. Jedynym wymogiem jest ukończony 16 rok życia.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się poprzez poniższy formularz: https://forms.gle/gnWTJeNWwSSw1Qyt8

Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” została powołana przez Konferencję Episkopatu Polski w 2000 roku jako wyraz wdzięczności dla Ojca Świętego Jana Pawła II za Jego niestrudzoną posługę na rzecz Kościoła i Ojczyzny. Jej ideą jest upamiętnienie Pontyfikatu Jana Pawła II poprzez promowanie nauczania Papieża i wspieranie przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edukacji i kultury. Jednym z działań Fundacji jest prowadzony od samego początku jej istnienia program stypendialny. Stypendia przyznawane są zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin z małych miast i terenów wiejskich. Jednak najważniejszym przedsięwzięciem organizowanym przez fundację jest Dzień Papieski, mający upamiętnić Pontyfikat Świętego Jana Pawła II oraz przypomnieć Jego nauczanie. W tym dniu w całej Polsce przeprowadzana jest zbiórka publiczna. Innym ważnym dla nas wydarzeniem jest Gra Miejska, organizowana już od 8 lat.

 

 • "Nowe technologie dla dziewczyn"

Zaproszenie

 • STYPENDIUM AKADEMICKIE

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia już 8 lipca 2019 roku rozpocznie rekrutację do VIII Edycji stypendiów akademickich na rok 2019/2020.

Celem Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości, realizowane poprzez pomoc finansową, która niejednokrotnie jest jedyną szansą na podjęcie studiów wyższych w większych miastach.

Stypendia w wysokości 5000zł. przyznawane są na okres pierwszego roku studiów stacjonarnych na uczelniach akademickich.

Plakat

 • „PIĄTKI Z INŻYNIERIĄ MATERIAŁOWĄ”

Oferta zajęć na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej: piątek w godz. 10.00 – 12.30 Katowice, ul. Krasińskiego 8

Moduły

Kontakt: dr inż. Monika Hyrcza-Michalska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 602747352;
dr hab. inż. Magdalena Jabłońska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 606924953

Zaproszenie                   Wykaz zajęć

 

 • TECHNOLOGIE METALI – OFERTA EDUKACYJNA

Politechnika Śląska w Katowicach Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii zachęca absolwentów do podjęcia studiów inżynierskich (I stopnia) na kierunku TECHNOLOGIE METALI.

Technologie metali to jedyny tak wszechstronny kierunek inżynierski w regionie, który jednocześnie odpowiada na zapotrzebowanie rynku pracy. Ukończenie kierunku daje szerokie możliwość zatrudnienia m.in. w branży metalowej, motoryzacyjnej, transportowej, projektowej, budownictwie, ochronie środowiska i wielu innych. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.technologiemetali.polsl.pl, na której można znaleźć dodatkowe informacje.

Plakat Ulotka

 

 • Zajęcia dla uczniów

Logo Logo

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW – WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

W imieniu Władz Dziekańskich bardzo gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykładową dla uczniów szkół średnich.

Jest to oferta darmowych wykładów przygotowanych przez pracowników Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Z wybranym tematem przyjedziemy do szkoły lub Państwo z uczniami przyjadą na Wydział – wybór należy do Państwa.

Zobacz: oferta

Kontakt:
Mgr inż. Aleksandra Witrak / Samodzielny Referent Administracyjny
Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki / Biuro Dziekana
ul. Konarskiego 18, pok. 134A, 44-100 Gliwice
+48 32 237 27 80

 • Ogłoszenie

Ogłoszenie

 • OFERTA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH dla nauczycieli

Logo Logo

Czytaj więcej...

 

 

 • PROJEKT "BAKCYL"

Logo

Lekcje nt. zarządzania finansami prowadzą wolontariusze, pracownicy instytucji finansowych.

Lekcje są prowadzone wg programów opracowanych przez ekspertów bankowości i dydaktyków nauczania, z uwzględnieniem podstawy programowej przedmiotów wiedza o społeczeństwie, doradztwo zawodowe i podstawy przedsiębiorczości.

Działamy pod patronatem m.in. Ministerstwa Edukacji Narodowej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Ministerstwa Finansów.

Projekt w całości jest sponsorowany i udział szkoły jest bezpłatny.

logo logo

W załączeniu zasady współpracyopisy lekcji i formularz terminów.

Szkołę można zgłosić na stronie http://bakcyl.wib.org.pl/dodajszkole.php

  

 • KOLEGIUM PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH

plakat

Zobacz więcej...

 

 • Wycieczki na Jurę - oferta

Wycieczki na Jurę dofinansowane z WFOŚiGW.

Koszt 1-dniowej wycieczki to zaledwie 15 zł. od ucznia!

Organizujemy również wycieczki 2-, 3-, 4- i 5-dniowe.
Międzynarodowe Miasteczko Edukacji Ekologicznej w 3 ośrodkach organizuje w ciągu całego roku wycieczki dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i szkół średnich oraz innych grup. Zajęcia dostosowane są do możliwości i zainteresowań uczniów.

Wycieczki 1-dniowe-15 zł. od osoby
Wycieczki 2-dniowe -90-100 zł. od osoby
Wycieczki 3-dniowe - 180-200 zł. od osoby
Cena obejmuje nocleg, wyżywienie, całodniowe atrakcje.
Ośrodki w których odbywają się warsztaty:
- Zajazd i Rancho w Podlesicach koło Zawiercia
- Hotel Jurajski Olsztyn w Olsztynie k. Częstochowy
- Gościniec Orlik w Mirowie k. Myszkowa

W trakcie zajęć zapewniamy:
- przeprowadzenie warsztatów i wycieczek przez kadrę instruktorów i przewodników
- korzystanie z pomocy naukowych, sprzętu, pracowni dydaktycznych ośrodków

Za dodatkową opłatą: przejazd i odwóz autokarem lub busem grupy z i do szkoły/placówki –
( w zależności od długości przejazdu; niskie ceny ze względu na korzystne, długoletnie umowy z przewoźnikami )

PROGRAM WYCIECZKI W PODLESICACH, OLSZTYNIE I MIROWIE w  2018/2019r:
Warsztaty 1-dniowe:
9.:30 przyjęcie i powitanie grupy, omówienie, tematu, celu i trasy
oraz BHP, toaleta
10.00 – 12.30 warsztaty– I część, zajęcia terenowe
12.30 – 13.00 swój prowiant lub posiłek w naszej restauracji
13.00 - 14.00 warsztaty - II część warsztaty w terenie lub zajęcia rękodzielnicze w ośrodku
14.00 zakończenie warsztatów, konkurs, nagrodzenie uczestników, powrót

Z zajęć terenowych planujemy np. zajęcia:
- Zbieranie i badanie skał, minerałów i skamieniałości w odkrywce skalnej
- Tajemnice zamków jurajskich Mirów – Bobolice.

Z zajęć stacjonarnych planujemy np. zajęcia:
- Tkactwo
- Filcowanie wełny
-Ceramika średniowieczna – zajęcia z gliny.

Zapraszam do kontaktu: Sylwia 786-955-664
     

 • PROGRAMY STYPENDIALNE DLA UCZNIÓW

Stypendium to często jedyna szansa dla młodych osób, aby rozwinąć skrzydła – rozwijać swoje pasje, uczestniczyć w programach edukacyjnych, a także zaspokoić podstawowe potrzeby.

Baner

Fundacja Dobra Sieć od ponad 9 lat podejmuje działania na rzecz podnoszenia świadomości o istnieniu zróżnicowanych programów stypendialnych, przyznawanych nie tylko w szkołach, lecz również przez organizacje pozarządowe, jednostki samorządu terytorialnego i firmy.
Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informujemy o wszystkich polskich programach stypendialnych. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych (krajowych i zagranicznych), staży oraz konkursów edukacyjnych, skierowaną do uczniów, nauczycieli, rodziców, artystów i sportowców.

Czytaj szczegółowe informacje...

 

 • WYŻSZE SZKOŁY BANKOWE – OFERTA WARSZTATÓW

CV i rozmowa rekrutacyjna – jak się wyróżnić? 

Cyberprzemoc – jak się chronić? 

Bloger, vloger, influencer – zawód czy hobby?

Wystąpienia publiczne – jak się nie dać tremie?

Czytaj o ofercie...

 

 • Oferta OSK

Oferta OSK

 • Akcja "Pokażmy co nas łączy"

Organizator akcji: WAGO

Logo

Kampania ma na celu wsparcie potrzebującej Rodziny biorącej udział w znanym programie: Nasz Nowy DOM.

Należy zrobić zdjęcie z produktem WAGO, w regale, gdzie jest WAGO, lub z łapką – dostępna na warsztatach szkolnych i wysłać ze zgłoszeniem http://www.elektrobohater.pl/

Każde zgłoszenie to 10 zł dla Rodziny 10pkt w Programie Akademia el12

UWAGA: w formularzu należy wpisać hasło szkoła – przy nazwisku!

Każdy, kto to zrobi, otrzymuje symboliczną odznakę i naklejkę

W tej akcji chodzi o pomaganie. Akcja ma charakter ogólnopolski – możemy dołożyć swoją cegiełkę.

Koordynator w Szkole: Pan Daniel Sowa

  

 • Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu - oferta edukacyjna

Zobacz ofertę...

 

 • Lekcje muzealne

Dla szkół, przeprowadzane w Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia w Katowicach

Lekcje Lekcje

 • “LEKCJE z ZUS”

Serdecznie zapraszamy do udziału w 5 edycji projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”.

Logo

 • „Lekcje z ZUS” to projekt edukacyjny dla uczniów szkół ponadpodstawowych/ ponadgimnazjalnych,
 • uczniowie mogą poznać zagadnienia związane z ubezpieczeniami społecznymi,
 • nasz projekt gości w szkołach od 2014 r.,
 • liczba szkół oraz uczniów, którzy wzięli udział w projekcie wzrosła niemal trzykrotnie od pierwszej edycji,
 • uczniowie mają możliwość uczestnictwa w Olimpiadzie Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”,
 • nasza Olimpiada przyciąga coraz więcej uczniów, w 2018 r. wzięło w niej udział ponad 30 tysięcy młodych ludzi, z 912 szkół w całej Polsce,
 • laureaci Olimpiady (uczniowie oraz szkoły) mogą liczyć na atrakcyjne nagrody!

Co oferujemy: do dyspozycji szkół, zupełnie bezpłatnie, są dostępne: zeszyty dla ucznia i nauczyciela, materiały multimedialne do prowadzonych lekcji, szkolenia dla nauczycieli, opieka merytoryczna nad całością prowadzonego projektu.

Zapraszamy do udziału w 5 edycji „Lekcji z ZUS”. Zgłoszenia szkół prosimy kierować:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefonicznie pod numerami: 32 34 90 622, 502 009 200 

Barbara Muc, Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie Wydział Organizacji i Analiz
ul. Dąbrowskiego 45, 41-500 Chorzów, tel. 32 349-06-22, kom. 502 009 200

 • „W ciemności”

Plakat

Interaktywny spacer w całkowitych ciemnościach. 

Miejsce: budynek przy ul. Mikołowskiej 44 w Katowicach

Rezerwacje: tel. 797630631

Strona internetowa: http://waznemiejsce.pl

Koszt: 19,90 zł/osoba

 

Plakat Plakat

Więcej informacji

 

 • GPW

Fundacja GPW zaprasza do skorzystania z oferty wizyt edukacyjnych w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w roku szkolnym 2018/2019.

GPWPierwsze wolne terminy na okres wrzesień – grudzień 2018 roku są już dostępne w internetowym systemie rezerwacji pod adresem https://www.wizytyszkolnegpw.pl/.  

Kolejne terminy będą dodawane sukcesywnie.

Program wizyt edukacyjnych skierowany jest do zorganizowanych grup młodzieży szkolnej ze szkół ponadpodstawowych. Maksymalna ilość osób dla jednej grupy wynosi 40 osób. Zorganizowane grupy szkolne mogą zapoznać się z filmem, który został wyprodukowany na podstawie scenariusza przygotowanego przez młodzież licealną oraz z prezentacją na temat giełdy, poznać fakty i zdarzenia z życia giełdy, a także obejrzeć figurę giełdowego byka i Salę Notowań, gdzie znajduje się charakterystyczny dzwon giełdowy.

 

 • Oferta GWSH

Akademickie Biuro Karier Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach zaprasza do współpracy.

W załączniku lista warsztatów i prelekcji adresowanych do uczniów szkół średnich.

Zobacz ofertę... 

http://www.biurokarier.gwsh.pl/

 

 • Wilk Elektronik SA

W imieniu firmy Wilk Elektronik SA, polskiego producenta pamięci komputerowych zapraszamy uczniów klas o profilu informatycznym, mechatronicznym bądź elektronicznym Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych do odwiedzenia naszej fabryki w nowym roku szkolnym 2018/2019.  

Organizowane przez nas rok rocznie wizyty uczniów cieszą się niesłabnącą popularnością ponadgimnazjalnych szkół technicznych. Podczas wizyty przybliżamy uczniom proces produkcji pamięci komputerowych, stosowane przez nas rozwiązania w zakresie IT, jak również system zarządzania produkcją stosowany w naszej firmie.

Liczymy, że wizyta w naszej firmie będzie doskonałym uzupełnieniem programu nauczania, a uczniom pomoże w wyborze drogi zawodowej.

W razie zainteresowania wizytą w naszej firmie oraz w celu ustalenia szczegółów spotkania, proszę o kontakt:

Iwona Jałowy

PR & Marketing Manager

T.

+48 32 736 90 50

+48 665 404 003

F.

+48 32 736 90 01

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 • CEO – propozycje 2018/2019

Logo

Dziękując za dotychczasową współpracę, przesyłamy Państwu propozycje programowe Centrum Edukacji Obywatelskiej na nowy rok szkolny 2018/2019. Zachęcamy do poznania nowych edycji naszych programów i skorzystania z nich. 
Od ponad 20 lat współpracujemy z placówkami oświatowymi w zakresie całościowego rozwoju szkoły, doskonalenia kompetencji nauczycieli, projektów uczniowskich z edukacji obywatelskiej, historycznej, kulturalnej, ekonomicznej, globalnej, a także nauk matematyczno-przyrodniczych. Prowadzimy studia, warsztaty i kursy dla dyrektorów, nauczycieli i uczniów, organizujemy konferencje, tworzymy i udostępniamy w Internecie materiały edukacyjne. Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej jest organizacją pożytku publicznego.

Nasze aktualne propozycje programowe z różnych obszarów: 

Logo Filmoteka Szkolna. Akcja!
Przygotowanie do pracy z filmem na lekcjach i zajęciach pozalekcyjnych
Logo Historionauci
Historia odzyskania niepodległości poprzez opowieści o obiektach muzealnych
Logo Klimat to temat!
Program edukacji na rzecz zrównoważonego rozwoju i przeciwdziałania zmianom klimatu
Logo Młodzi Przedsiębiorczy
Nauka ekonomii i przedsiębiorczości na platformie internetowej 
i warsztatach
Logo Młodzi w Akcji. Wiwat niepodległość!
Działania uczniowskie związane z lokalnymi bohaterami polskiej niepodległości
Logo Nagroda im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”
Nagroda dla nauczycieli uczących tolerancji i solidarności
Logo Nauczycielska Akademia Internetowa 
Praktyczne kursy internetowe o metodach i technikach nauczania oraz oceniania
Logo Rozmawiajmy o uchodźcach
Kluby dobrej rozmowy w szkołach, wsparcie merytorycznej dyskusji z poszanowaniem różnych opinii
Logo Solidarna Szkoła
Angażowanie w inicjatywy kształtujące u uczniów poczucie tożsamości historycznej i solidarności społecznej
Logo Szkoła Demokracji
Rozwój samorządności uczniowskiej i większe zaangażowanie uczniów i uczennic w życie szkoły 
Logo Szkoła Tolerancji
Dzień Patrioty i Patriotki XXI w. świętowany w szkołach
Logo Warsztaty dla rad pedagogicznych
Praktyczne wspieranie skutecznego rozwoju szkoły

 

Naszą pełną, aktualną propozycję programową znajdziecie Państwo na stronie: glowna.ceo.org.pl/rekrutacja

Jeśli nie znajdujecie Państwo swojej szkoły/instytucji na liście lub macie inne pytania – prosimy o kontakt z koordynatorami interesujących Państwa programów (zakładka Kontakt na stronach programowych) lub e-mail na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy pięknych wakacji i wielu owocnych działań edukacyjnych w nowym roku szkolnym!

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej
ul. Noakowskiego 10, 00-666 Warszawa
ceo.org.pl
tel. (22) 875 85 40

 

stopka