V Dni Energii Miasta Katowice

20 września 2019 roku odbyły się zajęcia warsztatowe w ramach V Dni Energii Miasta Katowice.

W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy 3n. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach komputerowych, multimedialnych oraz artystycznych, podczas których zapoznali się z tematyką związaną z  efektywnością energetyczną, ekologią oraz lepili z gliny kubki. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody, a wszystkim uczestnikom zajęć wręczone zostały upominki.

21 września 2019 roku na Placu Sejmu Śląskiego uczniowie klasy 2e prezentowali mieszkańcom Katowic kierunki kształcenia w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych w Katowicach.
Nasi reprezentanci mieli możliwość wzięcia udziału w grach i konkursach m.in. EscapeRoom oraz grze ekologicznej. Dzień zakończył się piękną słoneczną pogodą oraz koncertem.

Dziękujemy organizatorom z UM w Katowicach za zaproszenie oraz uczniom biorącym udział w wydarzeniu.

Opiekunowie: P. Linda Grabowska oraz P. Daniel Sowa

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto