Głos w debacie MEN o przyszłości polskiej oświaty

 

logo

Okrągły Stół Edukacyjny – Głos rodziców w debacie o przyszłości polskiej oświaty

Szanowni Państwo,

SzkolnaKasa.pl jako strona społeczna reprezentująca rodziców uczestniczy w debacie o przyszłości polskiej oświaty zainicjowanej przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

W odpowiedzi na komentarze rodziców nadesłane z wielu szkół z różnych regionów Polski przygotowaliśmy listę zagadnień, które były sygnalizowane najczęściej. Zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie Państwa opinii na ich temat za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem: glosrodzicow.szkolnakasa.pl

Państwa komentarze i propozycje przekażemy Ministerstwu Edukacji Narodowej. Ufamy, że wspólna inicjatywa rodziców – mająca Państwa wsparcie – przyczyni się do pozytywnych zmian w systemie edukacji dla dobra polskich dzieci.

Życzymy Państwu udanych wakacji!

Z pozdrowieniami, Dariusz J. Kogut Prezes Zarządu

 

 

Szanowni Państwo,

Portal SzkolnaKasa.pl został zaproszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do debaty w ramach „Okrągłego Stołu” edukacyjnego w charakterze strony społecznej reprezentującej rodziców.

Gorąco zachęcamy Państwa do włączenia się do dyskusji prowadzącej do reformy polskiego systemu oświaty. Państwa opinie i propozycje przekażemy Prezesowi Rady Ministrów Mateuszowi Morawieckiemu.

Formularz umożliwiający Państwu wysłanie opinii dostępny jest pod adresem: apelrodzicow.szkolnakasa.pl

Z pozdrowieniami, Dariusz J. Kogut, Prezes Zarządu

stopka