14 X DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Kwiaty

„Za to, że jednak i że pomimo
za to, że z sercem, za to że z nami.
Za dni zdobione szczęścia chwilami
i za cierpliwość, choć z duszą rozdartą,
i za tę wiarę, że jednak warto”

Wszystko, co piękne i wymarzone,

niech w życiu Waszym – Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Śl.TZN– będzie spełnione!

W szkole Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy 12 października.

Podczas krótkiej uroczystości Pani Dyrektor Aneta Łosiewicz złożyła Gronu Pedagogicznemu życzenia pomyślności w pracy zawodowej i życiu osobistym. Wręczyła również Nagrody Dyrektora Szkoły „za zaangażowanie w pracy na rzecz Szkoły oraz osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze”, które otrzymali: Pan Ireneusz Boczek, Pan Andrzej Bogucki, Pani Joanna Haśnik, Pani Danuta Kleinert, Pani Anna Komoniewska, Pani Maria Kwiatoń-Pięta, Pani Edyta Sawicka, Pani Ludmiła Schöpp, Pan Grzegorz Śladowski.

W imieniu Rady Rodziców serdeczne życzenia złożyła Nauczycielom i Pracownikom Pani Maria Kostrzewska-Staniszewska. Miłym akcentem były również podziękowania uczniów, bądź osobiste, klasowe czy złożone przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy za okazaną serdeczność z okazji Dnia Nauczyciela!

Dziękujemy Dziękujemy

Gratulujemy także Pani Dyrektor otrzymania Nagrody Prezydenta Miasta Katowice!

Nagroda

Dziękujemy za przesłane życzenia